![DSC04281](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2018/09/DSC04281-300x225.jpg)
У Ромнах днями пройшла Всеукраїнська сертифікована виставка собак. Традиційно захід підтримав депутат обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження»): він забезпечив конкурсу гідний призовий фонд.
Близько 114 породистих собак завітало до Ромен. Чотирилапі конкурсанти були з різних куточків області та країни — Сум, Охтирки, Конотопа, Кременчука, Прилук, Білої Церкви, Броварів, Боярки та Києва. Усі тварини пройшли непрості випробування та суворий відбір, визначений міжнародними стандартами, що діють однаково по вс ... Читати далі »