![IMG_3800](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2018/10/IMG_3800-300x225.jpg)
Завдяки активній участі депутата обласної ради Анатолія Троня (фракція «Відродження») вдалося доукомплектувати кабінет хімії Охтирської ЗОШ I-III ступенів №3 необхідним для навчального процесу обладнанням та реактивами на суму 58 тисяч 640 грн.
На виділені з бюджету кошти придбано ноутбук до мультимедійної системи – це дозволить залучати учнів до систематичної проектно-пошукової роботи. Крім того, у кабінеті тепер є сучасні принтер і сканер, вікна обладнані автоматичним затемненням. ... Читати далі »