![IM7_4556](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/01/IM7_4556-231x300.jpg)
Депутати фракції «Відродження» у Сумській облраді внесли свої пропозиції та проголосували за бюджет-2019, який передбачає підвищення рівня соціального захисту жителів Сумщини.
«Партія «Відродження» розглядає бюджет-2019 через призму конкретних речей. В освіті – це ремонти опорних шкіл у районах: завершення капремонту школи в Краснопільській ОТГ, далі – оновлення шкіл Недригайлівської, Хотінської ОТГ та Ромнів. Заклади будуть відремонтовані комплексно &ndash ... Читати далі »