![DSC01180](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/05/DSC01180-300x206.jpg)
Депутат обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження») виступив почесним спонсором традиційного турніру «Кубок перемоги», який днями зібрав у Ромнах більше 300 кращих дзюдоїстів України.
За перемогу боролися команди з Києва, Харкова, Лохвиці, Прилук, Ніжина, Драбова, а також Сум, Кролевця, Тростянця і Недригайлова — більше десяти дитячо-юнацьких спортивних шкіл України.
На правах голови федерації дзюдо і самбо Роменщини Дмитро Кірюхін вручив фі ... Читати далі »