![53557067_2396362887042671_6660654270687215616_n](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/03/53557067_2396362887042671_6660654270687215616_n-300x243.jpg)
Субсидії повинні стимулювати людину до енергозбереження і працевлаштування. В Україні ж вони стимулюють здебільшого до приховування власних доходів, вважає депутат Роменської міської ради Олександр Саєнко (фракція «Відродження»).
«Для мене субсидія в нашій країні — взагалі якесь дивне поняття. Держава виплачує людям мільярди гривень допомоги, але при цьому підвищує ціну на газ до тих же мільярдів. Чи не доречніше просто знизити ціну?
Цікаво й наступне. Субсидію, в основному, дають на оплату енергоносіїв. Але кому вони належать? Приватним особам — держава там уже практично нічого не має… Як виробник я, наприклад, теж не відмовився б, аби мені на місяць уперед платили за хліб, і продавав би його дешево, знаючи, скільки треба виготовити.
З такою недолугою політикою в Україні субсидії виглядають, як просте розбазарювання бюджетних коштів, а нові умови їх отримання призводять лише до підвищення рівня тіньової зайнятості в державі», — відзначив Олександр Саєнко.