![54519877_2396315887047371_8778845928195883008_n](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/03/54519877_2396315887047371_8778845928195883008_n-288x300.jpg)
Днями в Ромнах пройшов Відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате, спонсором якого традиційно виступив депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження»).
Змагання зібрали понад 200 спортсменів із Сум, Лохвиці, Полтави, Чорнух, Миргорода і Ромнів. Каратисти боролися за перемогу у вагових категоріях серед молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок у роз ... Читати далі »