![44293495_2267914323280523_6364005359203385344_n](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2018/10/44293495_2267914323280523_6364005359203385344_n-300x200.jpg)
Обласні депутати підтримали запит колеги з фракції «Відродження» В’ячеслава Бершова щодо облаштування нових доріжок у міському парку культури та відпочинку ім. І. М. Кожедуба.
З відповідним проханням до депутата звернулося керівництво Федерації легкої атлетики Сумської області. За словами спортсменів, сьогодні центральний міський парк — практично єдине місце в Сумах, де могли б безпечно і без зайвих витрат тренуватися наші легкоатлети. Але доріжки наразі знаходяться у непридатному для тренувань стані та потребують ремонту.
Звернення направлено на ім’я міського голови Сум Олександра Лисенка. За словами В’ячеслава Бершова, вже є попередня позитивна відповідь мера стосовно облаштування доріжок уже наступного року.