![ывыв](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2018/12/yvyv-300x295.jpg)
Роменська семикласниця Вікторія Кайріс, яка привезла дві «бронзи» зі світового чемпіонату з кікбоксингу, отримала грошову винагороду за свої досягнення від депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна (фракція «Відродження»). Обранець також був серед тих, хто допоміг дівчині потрапити на ці змагання.
Медалі Вікторія завоювала у сонячній Італії, де виступала у складі Національної збірної України і була єдиною дівчиною із Сумщини.
За плечима юної спортсменки ... Читати далі »