![sorada.gov.ua-0220-180452-13](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/02/sorada.gov_.ua-0220-180452-13-300x173.jpg)
Депутати фракції «Відродження» в обласній раді взяли участь у організації та проведенні чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років. Змагання пройшли в легкоатлетичному манежі СумДУ, зібравши 256 дзюдоїстів із 22 областей України.
Під час вітальної промови очільник обласної ради Володимир Токар відзначив депутатів, які мають звання майстрів спорту з дзюдо і сьогодні активно допомагають юним дзюдоїстам: серед них — голова фракції «В ... Читати далі »