![sorada.gov.ua-0223-115318-14](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2019/02/sorada.gov_.ua-0223-115318-14-300x200.jpg)
Депутати фракції «Відродження» в обласній раді вимагають забезпечити школярів Охтирщини автобусом до навчальних закладів райцентру.
Нагадаємо, дітлахи, які мешкають у селах Климентове, Поділ, Сосонка, останні 10 років їздили до школи рейсовим автобусом, який курсував ділянкою Охтирка–Стара Іванівка. Однак через жахливий стан доріг з минулого навчального року перевізник відмовився обслуговувати маршрут.
...
Читати далі »