![DSC00482](http://sm.vidrodzhennya.org.ua/wp-content/uploads/sites/5/2018/12/DSC00482-300x225.jpg)
Пишна й ошатна штучна ялинка зайняла почесне місце в дитячому садку №2 «Журавка», що в місті Ромни. Такий подарунок малечі презентував депутат обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження»).
Завідуюча ДНЗ Тетяна Борган розповіла, що про ялинку в садочку мріяли давно. Вирішили звернутися до депутата — Дмитро Євгенійович із допомогою не забарився.
На знак вдячності щаслива дітвора підготувала для обранця святковий концерт.